Posłuchaj utworu „Jaki jest wolności smak” w remiksie Spoxa

KOMBI Łosowski

Posłuchaj utworu „Jaki jest wolności smak” w remiksie Spoxa

Piosenkę „Jaki jest wolności smak” zespół KOMBI umieścił na swoim kanale YouTube w 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. Piosenka pochodzi z płyty KOMBI „Nowy Album”, a jej twórcami są Sławomir Łosowski (muzyka) i Marek Dutkiewicz (tekst). Przed Wami kolejna odsłona tego utworu, tym razem w formie REMIXU i teledysku zrealizowanego w stylu „live act” z hologramem wokalisty Zbigniewa Fila. Zapraszamy do oglądania i słuchania nowej wersji „Jaki jest wolności smak” w elektronicznej interpretacji Spoxa.

Spox – producent muzyczny i remixer. Stworzył, korzystając ze ścieżek dźwiękowych syntezatorów i wokalu, zupełnie nową wersję piosenki. Zmieniła się jej forma i bit. Spotkały się w tej wersji dwa muzyczne światy – KOMBI i Spoxa. „Jaki jest wolności smak” przedstawiamy w nowej wersji w 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej.

Spox: „Jaki jest wolności smak, chcę dowiedzieć się…” zatem bardzo ucieszyła mnie propozycja współpracy z Kombi akurat przy tym utworze. Postarałem się połączyć w nim moje nowoczesne podejście do remixów z klasycznym brzmieniem Sławka. Dostałem pełną wolność przy pracy nad utworem, także tym bardziej ucieszyła mnie wiadomość, że bardzo się spodobał i robimy do niego teledysk. Zatem zapraszam do odsłuchu i oglądania!

KOMBI Łosowski